Türkçe English

öz Mertpan Pano

Topkapy Endüstri Topkapy Endüstri

öz Mertpan Pano

HAKKIMIZDA


 

Vizyonumuz

2004 yılında kurulan öz MERTPAN PANO genç, deneyimli ve uzman kadrosuyla 1500 m2 kapalı alan, 1250 maçık alan ve 30 personeli ile üretimini müşteri odaklı olarak yapmaktadır.

Gelişen ve sürekli değişen piyasa şartlarına göre, gelişimini sürekli tazeleyen firmamız teknoloji ve çalışma prensiplerini tamamlamıştır.

Yapılan imalatımızda uzman ve deneyimli personeli ile KALİTELİ ÜRETİM, İYİ HİZMET statüsündedir.

Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için kurumsal bir firma olabilme çalışmalarını başlatmış ve ciddi anlamda yol almıştır.

Yılların piyasa deneyimi ile henüz yeni kurmuş olduğumuz öz MRETPAN PANO piyasa ortalamalarına göre sektöründe önemli adımlar atmış, kalitesi, uyumlu yönetimi ve çalışkan personeli ile kısa bir zamanda kendisini sektöre kabul ettirmiş ve sektöründen memnuniyetler kazanmıştır.

Branşında her türlü yeniliği ve önerileri ciddi anlamda dikkate alan öz MERTPAN PANO kurmuş olduğu yeni fabrika tesislerinde, yeni projeleri ile sektöre yenilikler katabilmek amacı ile belirli ölçülerde çalışmalar ve eğitimler yapmaktadır. Kaliteden hiz taviz vermeden gelişen firmamızın en önemli prensibi KALİTELİ ÜRETİM, İYİ HİZMET`dir.